remont ulicy


Informujemy, że rozpoczął się planowany remont ul. Kościuszki. Wiąże się to z pewnymi utrudnieniami  komunikacyjnymi w naszej okolicy.  Dojazd w okolice hotelu komunikacją miejską jest możliwy autobusem zastępczym linii 502 (kierunek: Plac Na Stawach), przystanek autobusowy znajduje się w odległości około 400m od hotelu, natomiast tramwaje nie kursują do centrum miasta. Jest zapewniony dojazd samochodowy od ulicy Komorowskiego i Lelewela. Organizacja ruchu kołowego w tym czasie przebiega według przedstawionego poniżej  schematu.

Instrukcja dojazdu samochodem:
Jadąc od strony ul. Senatorskiej należy zaraz za placem targowym (Plac Na Stawach) skręcić w lewo w ul. Komorowskiego, a następnie dojechać nią do końca i skręcić w prawo* w ul. Kościuszki
(nie stosując się do umieszczonego przy zbiegu ul. Komorowskiego i Kościuszki znaku "nakaz skrętu w lewo" bo nie dotyczy on osób dojeżdżających do hotelu), a następnie po około 300m proszę skręcić z ul. Kościuszki w ul. Flisacką, przy której znajuje się główne wejście do hotelu.

*Nawigację najlepiej ustawić na adres ul. Komorowskiego 1, w tym miejscu należy skręcić w prawo w ul. Kościuszki 

Liczymy na Państwa wyrozumiałość . Zapewniamy, że uczynimy wszystko by Państwa pobyt w Niebieski art Hotel & SPA był równie udany jak dotychczas.
Informujemy również, że w okresie remontu ulicy Kościuszki wszelkie nasze usługi są świadczone bez ograniczeń