Goście hotelu Niebieski mają do swojej dyspozycji stylowe, komfortowo urządzone pokoje o powierzchni 25 m2 oraz apartamenty wielkości 45 i 55 m2. Wystrój i kolorystyka wnętrz są zróżnicowane według układu „miasto /rzeka”. Pokoje zlokalizowane od strony Wisły zostały zaprojektowane w lekkiej i jasnej kolorystyce białego dębu. Południowa ekspozycja zapewnia unikalne widoki – apartamenty na 4 piętrze posiadają tarasy w widokiem na Bulwary Wiślane. W części miejskiej, usytuowanej od strony ulicy Kościuszki, ton wnętrzom nadaje ciemna oprawa mebli w kolorze wenge. Całości dopełniają niepowtarzalne płaskorzeźby autorstwa Elżbiety Bień.

Dla Państwa, a także naszego bezpieczeństwa i dobrego samopoczucia pokoje są regularnie dezynfekowane i regularnie ozonowane profesjonalnym ozonatorem kwarcowym.

W każdym pokoju znajduje się mini-bar, sejf elektroniczny zintegrowany z systemem elektronicznych zamków do pokoju, telefon oraz dostęp do szybkiego Internetu.

Wygodne i szerokie łóżka zostały wyposażone w antyalergiczne kołdry i poduszki - wszystko po to, aby goście czuli się w pokoju hotelowym równie komfortowo jak we własnej sypialni.