Gamescape

https://escapecity.pl/

Sąsiadujemy z miejscem pełnym rozrywki. W Gamescape (ul. Kościuszki 74) spotkasz pokoje przygód, mobilne gry teambuildingowe oraz gry miejskie pod marką EscapeCity.

 

 

 

 

Wisła Kraków

https://www.wisla.krakow.pl/klub-1906

Już kolejny sezon współpracujemy z krakowskim klubem piłkarskim, a w recepcji naszego hotelu można kupić bilety VIP GOLD na bieżące mecze tej drużyny odbywające się na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana.

 

W ramach współpracy uczestniczymy też w działalności Klubu Biznesu 1906, a dla jego Członków oferujemy atrakcyjne warunki rabatowe.

 

 

 

Galeria sztuki Polish Art&Design

https://www.polish-art.eu/

Współpracuje z nami w zakresie organizowania wystaw malarstwa. Galeria działa online pod adresem www.polish-art.eu i oferuje malarstwo, fotografię, design, grafiki i nie tylko, znanych artystów ale również początkujących zdolnych twórców mieszkających w Polsce. 

Magiczny Kraków 

http://www.krakow.pl

Miejska Platforma Internetowa Magiczny Kraków pod patronatem Urzędu Miasta Krakowa i Gminy Miejskiej Kraków.

Park Wodny Kraków

http://www.parkwodny.pl

Zapraszamy na doskonałą zabawę i wypoczynek pośród mnóstwa wodnych atrakcji. Jest to największy kryty aquapark w Polsce i jeden z największych obiektów tego typu w Europie!

 

Kraków Travel

http://www.krakow.travel

Kraków Travel jest turystyczną prezentacją Krakowa, prowadzoną przez Krakowskie Biuro Festiwalowe.

 

Stomatologia CICHOŃ

http://www.stomatologiacichon.pl

Centrum Stomatologii Estetycznej i Implantologii CICHOŃ to miejsce, gdzie każdy może spełnić swoje marzenia o pięknym uśmiechu. Specjalność placówki to chirurgia, implantologia, protetyka, stomatologia estetyczna, ortodoncja, endodoncja i periodontologia.

 

   


 

Centrum Medycyny Estetycznej 

https://scanmed.pl/medycyna-estetyczna-krakow

Centrum Medycyny Estetycznej Scanmed Multimedis to nie tylko wysoki poziom bezpieczeństwa świadczonych usług, ale także luksus i prestiż. Eleganckie wnętrza i najwyższej jakości aparatura oraz wykwalifikowany personel zapewniają poczucie komfortu. Centrum wykorzystuje najnowsze osiągnięcia medycyny estetycznej w walce z niedoskonałościami skóry i sylwetki.

  

Kwiaciarnia FLORISTICA

http://floristica.com.pl

Wychodząc naprzeciw coraz większym wymaganiom rynku FLORISTICA dostarcza swoim klientom usługi na najwyższym, światowym poziomie.
Pracownikami firmy są wysoko kwalifikowani floryści zajmujący się artystycznym układaniem kwiatów ciętych zgodnie z obowiązującymi trendami oraz aranżacjami roślinnymi wyłącznie z naturalnych komponentów. 

Welcome to Krakow & Małopolska

http://www.welcome.com.pl

Kompletny przewodnik po Krakowie oraz innych miastach Małopolski.

Cracow Convention Bureau

http://convention.krakow.pl/

Od 2004 roku działa w strukturach Gminy Miejskiej Kraków – Urzędu Miasta Krakowa na zasadach non-profit. Jego misją jest budowanie wizerunku Krakowa oraz prezentacja jego zasobów i wartości, dzięki którym Miasto jest ważnym punktem na mapie międzynarodowego przemysłu spotkań. 

Andrzej Wiśniowski Fotografia

https://www.facebook.com/pages/category/Photographer/Andrzej-Wi%C5%9Bniowski-Fotografia-1125323910845302

 

 

 

Energylandia 

https://energylandia.pl/

to największy Park Rozrywki w Polsce, oferujący kilkadziesiąt atrakcji, które znajdują się na obszarze 26 hektarów, przeznaczony dla wszystkich grup wiekowych, zarówno dzieci, młodzieży jak i osób dorosłych.