Wisła Kraków - już kolejny sezon współpracujemy z krakowskim klubem piłkarskim, a w recepcji naszego hotelu można kupić bilety VIP GOLD na bieżące mecze tej drużyny odbywające się na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana.

Serdecznie zapraszamy!

 

 

 

Galeria sztuki Polish Art&Design współpracuje z nami w zakresie organizowania wystaw malarstwa. Galeria działa online pod adresem www.polish-art.eu i oferuje malarstwo, fotografię, design, grafiki i nie tylko, znanych artystów ale również początkujących zdolnych twórców mieszkających w Polsce.

 

 

 

 

Magiczny Kraków http://www.krakow.pl

Miejska Platforma Internetowa Magiczny Kraków
pod patronatem Urzędu Miasta Krakowa
i Gminy Miejskiej Kraków.

Park Wodny Kraków http://www.parkwodny.pl

Zapraszamy na doskonałą zabawę i wypoczynek pośród mnóstwa wodnych atrakcji. Jest to największy kryty aquapark w Polsce i jeden z największych obiektów tego typu w Europie!
   


 
Krakow Valley Golf & Country Club http://www.golf.krakow.pl

Krakow Valley Golf & Country Club to pierwsze w południowej Polsce, 18-dołkowe pole golfowe klasy mistrzowskiej, zaprojektowane przez jednego ze znanych architektów golfowych - Ronalda Freama z Kaliforni. O wyborze lokalizacji zadecydowały walory krajobrazowe Jury Krakowsko-Częstochowskiej, a szczególnie sąsiadujących terenów Jurajskich Parków Krajobrazowych. Pole golfowe, wybudowane według standardu USGA, może zaspokoić ambicję najbardziej wymagających graczy.
Kraków Travel http://www.krakow.travel

Kraków Travel jest turystyczną prezentacją Krakowa, prowadzoną przez Krakowskie Biuro Festiwalowe.
Stomatologia CICHOŃ http://www.stomatologiacichon.pl

Centrum Stomatologii Estetycznej i Implantologii CICHOŃ to miejsce, gdzie każdy może spełnić swoje marzenia o pięknym uśmiechu. Specjalność placówki to chirurgia, implantologia, protetyka, stomatologia estetyczna, ortodoncja, endodoncja i periodontologia.
  Let Me Out www.letmeout.pl 

Pierwsza w Polsce rozrywka typu escape,
sieć escape roomów, także za granicą.
Organizacja gier wyjazdowych dla firm. 
  Centrum Medycyny Estetycznej

Centrum Medycyny Estetycznej Scanmed Multimedis to nie tylko wysoki poziom bezpieczeństwa świadczonych usług, ale także luksus i prestiż. Eleganckie wnętrza i najwyższej jakości aparatura oraz wykwalifikowany personel zapewniają poczucie komfortu. Centrum wykorzystuje najnowsze osiągnięcia medycyny estetycznej w walce z niedoskonałościami skóry i sylwetki.
 


 
  Travelocafe Travel Blog http://www.travelocafe.com

Blog prowadzony przez parę podróżników: Laurę oraz Cipri,
na co dzień mieszkających w hiszpańskiej Walencji.
 


 
  Kwiaciarnia FLORISTICA http://floristica.com.pl

Wychodząc naprzeciw coraz większym wymaganiom rynku FLORISTICA dostarcza swoim klientom usługi na najwyższym, światowym poziomie.
Pracownikami firmy są wysoko kwalifikowani floryści zajmujący się artystycznym układaniem kwiatów ciętych zgodnie z obowiązującymi trendami oraz aranżacjami roślinnymi wyłącznie z naturalnych komponentów.
 


 
  Welcome to Krakow & Małopolska http://www.welcome.com.pl

Kompletny przewodnik po Krakowie oraz innych miastach Małopolski.
 

Cracow Convention Bureau

http://convention.krakow.pl/

 

Od 2004 roku działa w strukturach Gminy Miejskiej Kraków – Urzędu Miasta Krakowa na zasadach non-profit. Jego misją jest budowanie wizerunku Krakowa oraz prezentacja jego zasobów i wartości, dzięki którym Miasto jest ważnym punktem na mapie międzynarodowego przemysłu spotkań. 

Andrzej Wiśniowski Fotografia

https://www.facebook.com/pages/category/Photographer/Andrzej-Wi%C5%9Bniowski-Fotografia-1125323910845302/