Wisła Kraków - już kolejny sezon współpracujemy z krakowskim klubem piłkarskim, a w recepcji naszego hotelu można kupić bilety VIP GOLD na bieżące mecze tej drużyny odbywające się na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana.

Serdecznie zapraszamy!

 

 

 

Galeria sztuki Polish Art&Design współpracuje z nami w zakresie organizowania wystaw malarstwa. Galeria działa online pod adresem www.polish-art.eu i oferuje malarstwo, fotografię, design, grafiki i nie tylko, znanych artystów ale również początkujących zdolnych twórców mieszkających w Polsce.

 

 

 

 

Magiczny Kraków http://www.krakow.pl

Miejska Platforma Internetowa Magiczny Kraków
pod patronatem Urzędu Miasta Krakowa
i Gminy Miejskiej Kraków.

Park Wodny Kraków http://www.parkwodny.pl

Zapraszamy na doskonałą zabawę i wypoczynek pośród mnóstwa wodnych atrakcji. Jest to największy kryty aquapark w Polsce i jeden z największych obiektów tego typu w Europie!
   


 
Krakow Valley Golf & Country Club http://www.golf.krakow.pl

Krakow Valley Golf & Country Club to pierwsze w południowej Polsce, 18-dołkowe pole golfowe klasy mistrzowskiej, zaprojektowane przez jednego ze znanych architektów golfowych - Ronalda Freama z Kaliforni. O wyborze lokalizacji zadecydowały walory krajobrazowe Jury Krakowsko-Częstochowskiej, a szczególnie sąsiadujących terenów Jurajskich Parków Krajobrazowych. Pole golfowe, wybudowane według standardu USGA, może zaspokoić ambicję najbardziej wymagających graczy.
Kraków Travel http://www.krakow.travel

Kraków Travel jest turystyczną prezentacją Krakowa, prowadzoną przez Krakowskie Biuro Festiwalowe.
Stomatologia CICHOŃ http://www.stomatologiacichon.pl

Centrum Stomatologii Estetycznej i Implantologii CICHOŃ to miejsce, gdzie każdy może spełnić swoje marzenia o pięknym uśmiechu. Specjalność placówki to chirurgia, implantologia, protetyka, stomatologia estetyczna, ortodoncja, endodoncja i periodontologia.
  Let Me Out www.letmeout.pl 

Pierwsza w Polsce rozrywka typu escape,
sieć escape roomów, także za granicą.
Organizacja gier wyjazdowych dla firm. 
  Centrum Medycyny Estetycznej https://scanmed.pl/medycyna-estetyczna-krakow

Centrum Medycyny Estetycznej Scanmed Multimedis to nie tylko wysoki poziom bezpieczeństwa świadczonych usług, ale także luksus i prestiż. Eleganckie wnętrza i najwyższej jakości aparatura oraz wykwalifikowany personel zapewniają poczucie komfortu. Centrum wykorzystuje najnowsze osiągnięcia medycyny estetycznej w walce z niedoskonałościami skóry i sylwetki.
 


 
  Travelocafe Travel Blog http://www.travelocafe.com

Blog prowadzony przez parę podróżników: Laurę oraz Cipri,
na co dzień mieszkających w hiszpańskiej Walencji.
 


 
  Kwiaciarnia FLORISTICA http://floristica.com.pl

Wychodząc naprzeciw coraz większym wymaganiom rynku FLORISTICA dostarcza swoim klientom usługi na najwyższym, światowym poziomie.
Pracownikami firmy są wysoko kwalifikowani floryści zajmujący się artystycznym układaniem kwiatów ciętych zgodnie z obowiązującymi trendami oraz aranżacjami roślinnymi wyłącznie z naturalnych komponentów.
 


 
  Welcome to Krakow & Małopolska http://www.welcome.com.pl

Kompletny przewodnik po Krakowie oraz innych miastach Małopolski.
 

Cracow Convention Bureau

http://convention.krakow.pl/

 

Od 2004 roku działa w strukturach Gminy Miejskiej Kraków – Urzędu Miasta Krakowa na zasadach non-profit. Jego misją jest budowanie wizerunku Krakowa oraz prezentacja jego zasobów i wartości, dzięki którym Miasto jest ważnym punktem na mapie międzynarodowego przemysłu spotkań. 

Andrzej Wiśniowski Fotografia

https://www.facebook.com/pages/category/Photographer/Andrzej-Wi%C5%9Bniowski-Fotografia-1125323910845302/