„Niebieskie warunki!
Usługa jak w Niebie,
Lepiej niż w Bożym Igrzysku!"

Norman Davies, Wielkanoc 2001

 

Niebieski Art Hotel & Spa oferuje nową jakość w sferze gościnności oraz funkcjonalności hotelowej przestrzeni. Nowoczesne, urządzone z artystycznym wyczuciem wnętrza cechuje kameralna, wręcz familijna atmosfera. Profesjonalna i dyskretna obsługa dba o harmonię pomiędzy świadczonymi usługami, a  preferencjami i upodobaniami gości, dlatego, kto raz odwiedzi to wyjątkowe miejsce, z pewnością zgodzi się, że Niebieski Art Hotel & Spa oferuje niebo w dziedzinie wypoczynku.

Dopełnieniem miłej atmosfery oraz komfortowych warunków jest zlokalizowany w samym sercu hotelu instytut odnowy Vanilla Spa. W jego intymnych wnętrzach można zregenerować ciało, zrelaksować umysł i odzyskać dobre samopoczucie, zagubione w natłoku codziennych obowiązków. Dobroczynne działanie zabiegów wspomagająBIO przekąski z hotelowej restauracji Vanilla Sky.

Chlubą Vanilla Sky są nie tylko bazujące na ekologicznych składnikach lekkie i wykwintne dania kuchni fusion, lecz również koncertowy fortepian Yamaha Gran Touch, łączący w sobie mechanikę, dźwięk i nieprzemijające piękno tradycyjnych akustycznych instrumentów z wygodą i wszechstronnością cyfrowej technologii muzycznej. Goście hotelu i bywalcy restauracji mogą cieszyć  się jego doskonałym dźwiękiem podczas koncertów na żywo.

Ale Niebieski Art Hotel & Spa to nie tylko piękne wnętrza, wyrafinowana kuchnia oraz ekskluzywne usługi spa. Jego projektowaniu przyświecała idea, aby stworzyć miejsce przyjazne nie tylko ludziom, ale również naturze, dlatego budynek posiada własny system uzdatniania wody oraz BMS umożliwiający oszczędność energii – wszystko w trosce o równowagę środowiska naturalnego.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Chwile spędzone w Hotelu Niebieski gwarantują, że wspomnienia z pobytu w Krakowie będą jeszcze piękniejsze…