Magiczny Kraków

http://www.krakow.pl

Miejska Platforma Internetowa Magiczny Kraków
pod patronatem Urzędu Miasta Krakowa
i Gminy Miejskiej Kraków.

Park Wodny Kraków

http://www.parkwodny.pl

Zapraszamy na doskonałą zabawę i wypoczynek pośród mnóstwa wodnych atrakcji. Jest to największy kryty aquapark w Polsce i jeden z największych obiektów tego typu w Europie!


 

PURE Health & Fitness

http://www.purepoland.com

Pure oferuje wielofunkcyjny sprzęt siłowy przeznaczony do wszechstronnego treningu podstawowych grup mięśni. Pure zapewnia dostęp do dwóch sal treningowych, zaprojektowanych tak, aby spełnić potrzeby najbardziej wymagających miłośników fitness.


 

Krakow Valley Golf & Country Club

http://www.golf.krakow.pl

Krakow Valley Golf & Country Club to pierwsze w południowej Polsce, 18-dołkowe pole golfowe klasy mistrzowskiej, zaprojektowane przez jednego ze znanych architektów golfowych - Ronalda Freama z Kaliforni. O wyborze lokalizacji zadecydowały walory krajobrazowe Jury Krakowsko-Częstochowskiej, a szczególnie sąsiadujących terenów Jurajskich Parków Krajobrazowych. Pole golfowe, wybudowane według standardu USGA, może zaspokoić ambicję najbardziej wymagających graczy.

Kraków Travel

http://www.krakow.travel

Kraków Travel jest turystyczną prezentacją Krakowa, prowadzoną przez Krakowskie Biuro Festiwalowe.

Stomatologia CICHOŃ

http://www.stomatologiacichon.pl

Centrum Stomatologii Estetycznej i Implantologii CICHOŃ to miejsce, gdzie każdy może spełnić swoje marzenia o pięknym uśmiechu. Specjalność placówki to chirurgia, implantologia, protetyka, stomatologia estetyczna, ortodoncja, endodoncja i periodontologia.


 
 

Centrum Medycyny Estetycznej

http://medycynaestetyczna.multimedis.pl

Centrum Medycyny Estetycznej Scanmed Multimedis to nie tylko wysoki poziom bezpieczeństwa świadczonych usług, ale także luksus i prestiż. Eleganckie wnętrza i najwyższej jakości aparatura oraz wykwalifikowany personel zapewniają poczucie komfortu. Centrum wykorzystuje najnowsze osiągnięcia medycyny estetycznej w walce z niedoskonałościami skóry i sylwetki.
 


 
 

Travelocafe Travel Blog

http://www.travelocafe.com

Blog prowadzony przez parę podróżników: Laurę oraz Cipri,
na co dzień mieszkających w hiszpańskiej Walencji.
 


 
 

Kwiaciarnia FLORISTICA

http://floristica.com.pl

Wychodząc naprzeciw coraz większym wymaganiom rynku FLORISTICA dostarcza swoim klientom usługi na najwyższym, światowym poziomie.
Pracownikami firmy są wysoko kwalifikowani floryści zajmujący się artystycznym układaniem kwiatów ciętych zgodnie z obowiązującymi trendami oraz aranżacjami roślinnymi wyłącznie z naturalnych komponentów.
 


 
 

Welcome to Krakow & Małopolska

http://www.welcome.com.pl

Kompletny przewodnik po Krakowie oraz innych miastach Małopolski.
 

Cracow Convention Bureau

http://www.krakow.pl

Od 2004 roku działa w strukturach Gminy Miejskiej Kraków – Urzędu Miasta Krakowa na zasadach non-profit. Jego misją jest budowanie wizerunku Krakowa oraz prezentacja jego zasobów i wartości, dzięki którym Miasto jest ważnym punktem na mapie międzynarodowego przemysłu spotkań. 

Andrzej Wiśniowski Photography

https://www.facebook.com/pages/category/Photographer/Andrzej-Wi%C5%9Bniowski-Fotografia-1125323910845302/